• Personalizowane prezenty

Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Personalizowany prezent?

Jesteś indywidualistą, lub chcesz obdarować bliską Ci osobę niecodziennymi produktami, aby czuła się wyjątkowo? Szukasz nieszablonowych rozwiązań prezentowych coś co wyróżnia się z tłumu i jest dopasowane do zainteresowań i upodobań kogoś bliskiego? A może szukasz czegoś na ważną okazję? Bez względu na okoliczności Twoim wymaganiom sprosta nasza oferta "Zaprojektuj Gift Box", gdzie z łatwością stworzysz upominek, który będzie w 100% zaprojektowany prze Ciebie i na pewno pozostanie zapamiętany na długo!

Prezent dopasowany do okazji – skorzystaj z naszej opcji Stwórz pudełko!

Jest to propozycja dla wymagających! Stworzysz z łatwością cały zestaw GIFT BOX przepełnione niespodziankami takimi jak chcesz! Wystarczy wybrać produkty i odpowiedniego rozmiaru pudełko, w którym wybierzesz kolor wstążki i kartkę. Resztą zajmiemy się My! Możesz również dopisać w uwagach do zamówienia okazję na którą jest to pudełko, abyśmy mogli ubawić i dostosować do okoliczności.
Co więcej... możesz również do nas napisać lub zadzwonić jeśli chcesz czegoś więcej, lepiej lub jeszcze innego wyjątkowego.

W propozycjach nie jest cała oferta sklepu, to tylko część którą sugerujemy. Ale możesz wybrać co tylko chcesz z całego asortymentu.

Udanego projektowania!


  • Parametry