• GIFTBOXY - zestaw kosmetyków na prezent

Zestawy kosmetyków na prezent – najlepsze pudełka prezentowe 

Pudełka prezentowe (giftbox) od BIO PURE to starannie wyselekcjonowane zestawy kosmetyków na prezent. W pudełkach prezentowych znaleźć można wyjątkowe i dopasowane do grupy docelowej – kosmetyki, zapachowe świece, kubki oraz przepiękne, niestandardowe elementy dekoracyjne z suszonych kwiatów. 

Giftbox’y od BIO PURE to przede wszystkim zestawy kosmetyków na prezent stawiające na naturalne składy. Wnętrze pudełek prezentowych kryje starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Każde pudełko prezentowe jest ekologiczne (posiadamy także eleganckie, drewniane pudełka prezentowe!).

Szykując giftbox’y, dobraliśmy aranżacje dekoracji, jak i samo wnętrze, pod konkretne grupy docelowe. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz: 

  • Parametry

Prezentowane zestawy kosmetyków na prezent zamknięte w ślicznych giftbox’ach są unikalną ofertą dostępną tylko w sklepie BIO PURE. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie właśnie takich kompozycji ani w ten sposób tworzonych pudełek prezentowych. Od projektu do wykonania – wszystko zostało stworzone jako niepowtarzalna propozycja na niesamowity prezent od BIO PURE. 

Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach prezentowych.

Pudełka prezentowe – dopasowane do Ciebie

Giftbox możemy zaprojektować zgodnie z Twoim życzeniem. Nie musisz opierać się tylko i wyłącznie o prezentowaną przez nas ofertę. Propozycja ta jest jedynie (i aż!) wskazaniem, w jaki sposób tworzymy nasze pudełka prezentowe, jakiej aranżacji ostatecznie możesz się spodziewać i w jakim tonie zostanie ona wykonana. Przykładamy ogromną uwagę do szczegółów – każde pojedyncze pudełko prezentowe jest dla nas wyjątkowe, a będzie jeszcze bardziej, jeśli będziemy mogli spełnić Twoje indywidualne wymagania. Zbliżający się okres świąteczny to idealny moment na na sprezentowanie specjalnego giftboxa dla niej, bądź dla niego. Obdaruj swoją drugą połówkę, siostrę, brata, czy innego członka rodziny, specjalnym wyjątkowym zestawem prezentowym, który zapadnie mu w pamięć i będzie przypominał mu o tobie każdego dnia.

Pudełka prezentowe możemy dostarczyć bezpośrednio do odbiorcy na życzenie klienta!

Nasze nowoczesne spojrzenie na pakowanie pięknych, ekologicznych i funkcjonalnych upominków zauroczyło już niejedną osobę – możesz być jedną z nich lub sprawić komuś bliskiemu Twojemu sercu tak wyjątkowy prezent. 

Giftbox dla firm

Nasze pudełka prezentowe tworzymy również na zamówienie nowoczesnych firm. W przypadku takiego zlecenia, każdy giftbox zostanie dopasowany w taki sposób, by odzwierciedlać osobowość samej organizacji i być spójny z jej wewnętrzną kulturą. Twoja marka także może mieć unikatowe, stylowe i ekologiczne giftbox’y!