• Dyfuzor zapachowy zestaw

BIO-PURE dyfuzor zapachowy zestaw

Jednym z praktycznych, trafionych i korzystnych dla zdrowia i samopoczucia osoby obdarowanej prezentem jest dyfuzor zapachowy. Zestaw złożony z urządzenia i olejków eterycznych w eleganckim opakowaniu dostępny jest w ofercie sklepu BIO-PURE, gdzie znaleźć można gotowe propozycje, jak i stworzyć upominek dopasowany do indywidualnych preferencji.

  • Parametry

Dlaczego dyfuzor zapachowy to dobry pomysł na prezent?

Dyfuzory ultradźwiękowe i nebulizujące dostępne w sklepie BIO-PURE pozwalają doskonale oczyścić powietrze w pomieszczeniu, nawilżyć je oraz nasycić aromatem płynącym z naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości. Urządzenia te prezentują się niezwykle elegancko i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Doskonale współgrać będą z wnętrzami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, loftowym, industrialnym czy glamour.

To tylko kilka powodów, dla których warto wyposażyć się w dyfuzor zapachowy. Zestaw utworzony z gotowych propozycji olejków eterycznych, a także wersje ze świecą, pozwolą stworzyć w zaciszu domowym prawdziwą oazę relaksu oraz oddać się zbawiennym właściwościom aromaterapii.

Dyfuzor zapachowy – zestaw z olejkiem i świecą

Do dyfuzora zapachowego dobrać można robione ręcznie, naturalne świece sojowe, których spalanie nie emituje żadnych szkodliwych substancji, jak w przypadku tradycyjnych produktów parafinowych. Zgodnie z indywidualnymi preferencjami do zestawu dopasować można także odpowiedni olejek eteryczny, który pomoże np. w złagodzeniu nerwicy, stanów lękowych czy pomoże w zasypianiu.

Olejki eteryczne doskonale sprawdzą się również w przypadku osób borykających się z chorobami górnych dróg oddechowych. Delikatna mgiełka wytwarzana przez dyfuzor zapachowy i wzbogacona o drogocenne substancje eteryczne, korzystnie wpłynie też na samopoczucie i doda domownikom energii. Dyfuzor zapachowy polecany jest również do domów, gdzie mieszkają dzieci i osoby o skłonnościach alergicznych. Wytwarzana mgiełka znacznie zmniejsza ilość kurzu znajdującego się w pomieszczeniu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.