• Dyfuzor na olejki eteryczne

BIO-PURE dyfuzor na olejki eteryczne

Dyfuzor na olejki eteryczne to doskonałe urządzenie, które powinno znaleźć się w domu każdego, kto chce dbać o zdrowie i samopoczucie w sposób naturalny i skuteczny. Dzięki funkcjom odświeżającym, neutralizującym nieprzyjemne zapachy oraz prozdrowotnym, dyfuzory znacznie poprawiają jakość powietrza w domu i sprawiają, że możliwe jest czerpanie pełni korzyści z nieocenionych i znanych na całym świecie właściwości olejków eterycznych.

  • Parametry

Jak działa dyfuzor na olejki eteryczne?

Urządzenie podczas pracy wytwarza mgiełkę z olejków eterycznych w sposób niepowodujący ich podgrzewania. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie maksimum właściwości kojących substancji, uśmierzających ból, poprawiających samopoczucie, ułatwiających sen i wielu innych. Z olejków eterycznych można korzystać też przy pomocy popularnych kominków. Podgrzanie płynu powoduje jednak znaczne osłabienie ich korzystnego działania na nasz organizm.

Dyfuzor ultradźwiękowy i nebulizujący – który wybrać?

Ultradźwiękowy dyfuzor na olejki eteryczne działa z wykorzystaniem wibracji oraz niewielkiej ilości wody. Stopniowo rozprowadza aromat po pomieszczeniu i dostępny jest w ofercie sklepu BIO-PURE w wielu ciekawych wersjach. To nowoczesne, minimalistyczne i ciekawe kolorystycznie modele, które doskonale pasować będą do każdego wystroju wnętrza. Można również zdecydować się na jeden ze specjalnych modeli w kształcie zwierzątek dedykowanych dzieciom. Taki dyfuzor na olejki eteryczne to doskonały i praktyczny pomysł na prezent.

Dyfuzor nebulizujący to świetna propozycja do aromaterapii. Już niewielka ilość olejku przy pomocy ciśnienia uwalniana jest w przestrzeń, dzięki czemu w bardzo szybkim czasie można uzyskać intensywny aromat. Urządzenia nebulizujące skutecznie działać będą na przestrzeni do 100 m2 i również dostępne są w wielu interesujących i designerskich modelach.

Dodatkowe korzyści płynące z posiadania dyfuzora do olejków eterycznych

Dyfuzor na olejki eteryczne skutecznie odświeży powietrze, zadba o drogi oddechowe, wspomoże podczas przeziębień, a także zmniejszy ilość kurzu znajdującego się w domu. Dodatkowo urządzenie nawilży powietrze i sprawi, że przebywanie w pomieszczeniach będzie znacznie bardziej komfortowe.