• O mnieNazywam się Edyta i z ogromną pasją dzielę się miłością do organicznych olejków eterycznych, które pochodzą z różnych zakątków świata. Olejki te pozyskiwane są z najlepszych destylarni, wyłącznie z ekologicznych upraw roślin i etycznych zbiorów. W moim asortymencie znajdziecie BIO produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie oferowane przeze mnie olejki cechują się pięknymi zapachami oraz naturalnym i wysoko jakościowym składem chemicznym.

Moja przygoda z olejkami eterycznymi rozpoczęła się 11 lat temu, kiedy to stosowałam w mojej rodzinie amerykańską markę doTerra. To był czas intensywnej nauki i praktyki w dziedzinie aromaterapii. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, których pasja i wiedza przyczyniły się do powstania marki BIO PURE.
Razem z moją córką Nadią chcemy polepszyć jakość swojego życia, co w dzisiejszych czasach przepełnionych chemicznymi produktami jest nie lada wyzwaniem. Zawsze interesowały mnie naturalne produkty i zioła. Skoro natura obdarowała ziemię w tak wiele roślin, dlaczego z nich nie korzystać? Zwłaszcza że od wieków były one używane, a z upływem czasu zostały odsunięte, wręcz wyparte przez farmację i "nowoczesność". Wierzę, że w Polsce rośnie świadomość i chęć poszerzania wiedzy na temat dobroczynnych właściwości, jakie niosą te esencje z roślin, jakimi są właśnie olejki eteryczne.

Teraz, z bogatym doświadczeniem i wiedzą, mogę z dumą powiedzieć, że olejki BIO PURE są spełnieniem mojego marzenia o wprowadzeniu na polski rynek produktów o wyjątkowych zapachach i najwyższej jakości.


Wybrałam organiczne olejki eteryczne, ponieważ wyróżniają się one czystością, naturalnością i wysoko jakościowym składem, której brakuje wielu produktom dostępnym na polskim rynku. Dla mnie, jakość i etyczne podejście do produkcji są priorytetem, dlatego zdecydowałam się na produkty ekologiczne.

Tworząc markę BIO PURE, moim celem było wprowadzenie na rynek produktów, które mają rodzime korzenie. Wierzę, że polska marka może oferować produkty na światowym poziomie, a jednocześnie wspierać lokalną gospodarkę.

Zapraszam serdecznie do odkrywania zapachów i cudownej mocy natury, która kryje się w kropelkach olejku eterycznego BIO PURE.

Pięknego dnia
Edyta

DSC03858nm.jpg