• Zaprojektuj Gift Box

Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Personalizowany prezent?

Jesteś indywidualistą, lub chcesz obdarować bliską Ci osobę niecodziennymi produktami, aby czuła się wyjątkowo? Szukasz nieszablonowych rozwiązań prezentowych coś co wyróżnia się z tłumu i jest dopasowane do zainteresowań i upodobań kogoś bliskiego? A może szukasz czegoś na ważną okazję? Bez względu na okoliczności Twoim wymaganiom sprosta nasza oferta "Zaprojektuj Gift Box", gdzie z łatwością stworzysz upominek, który będzie w 100% zaprojektowany prze Ciebie i na pewno pozostanie zapamiętany na długo!

Prezent dopasowany do okazji – skorzystaj z naszej opcji Stwórz pudełko!

Jest to propozycja dla wymagających! Stworzysz z łatwością cały zestaw GIFT BOX przepełnione niespodziankami takimi jak chcesz! Wystarczy wybrać produkty i odpowiedniego rozmiaru pudełko, w którym wybierzesz kolor wstążki i kartkę. Resztą zajmiemy się My! Możesz również dopisać w uwagach do zamówienia okazję na którą jest to pudełko, abyśmy mogli ubawić i dostosować do okoliczności.
Co więcej... możesz również do nas napisać lub zadzwonić jeśli chcesz czegoś więcej, lepiej lub jeszcze innego wyjątkowego.

W propozycjach nie jest cała oferta sklepu, to tylko część którą sugerujemy. Ale możesz wybrać co tylko chcesz z całego asortymentu.

Udanego projektowania!


  • Parametry