• Kremy do twarzy Sylveco

Zdrowy styl życia to nie tylko świetnie zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna i odpowiednia ilość snu. Temat warto traktować holistycznie i włączyć do swojej codziennej rutyny również naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry, takie jak kremy do twarzy Sylveco.

Dla poszukujących lekkich kompozycji, proponujemy tak lekki krem rokotnikowy Sylveco, jak i lekki krem brzozowy Sylveco. Połączenie mocy rokotnika i brzozy znaleźć można nastomiast w kremie brzozowo-rokotnikowym z betuiną. Kosmetyki te, z racji na swoje naturalne składy, idealnie nadają się do skóry wrażliwej i potrzebującej wyjątkowej pielęgnacji.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Naturalny sposób na piękno

Zmieniając kosmetyki na naturalne, takie jak Sylveco krem do twarzy, sięgamy po zdrowszą i zazwyczaj znacznie bardziej skuteczną alternatywę w codziennej pielęgnacji.

Wiele popularnych kosmetyków wypełniających półki w drogeriach i supermarketach, bazuje na składnikach, które mają działanie komedogenne, wysuszające, a nawet alergizujące. Zdarza się, że stosowane takich preparatów przez dłuższy czas, może zaburzyć naturalne funkcjonowanie skóry i jej gospodarkę wodną. Właśnie dlatego warto czytać składy i unikać substancji takich jak parabeny, oleje mineralne, SLS-y, glikole oraz PEG-i.

Czy naturalne kosmetyki działają?

Aktywne substancje roślinne, która stanowią bazę dla większości kosmetyków naturalnych, mają zazwyczaj udowodnione działanie, którym wspierają naturalne procesy zachodzące w skórze i na jej powierzchni.

Nie blokują pracy gruczołów łojowych, lecz ją usprawniają. Zamiast podrażniać, skutecznie wzmacniają naturalną barierę ochronną. Wiążą wodę w komórkach, ale nie wysuszają naskórka. Świetnym przykładem są kremy do twarzy Sylveco, które funkcjonują zgodnie z naturalnym rytmem ludzkiej skóry.

Kluczowe składniki naturalnych kosmetyków to oleje roślinne pozyskiwane na zimno, ekstrakty z owoców, ziół i kwiatów, wodno-alkoholowe esencje roślinne, emolienty, masła, olejki eteryczne i delikatne składniki łagodzące, takie jak pantenol, arnika, alantoina oraz nagietek lekarski.

Krem do twarzy Sylveco - łagodny dla skóry i środowiska

Składniki, z których powstają kosmetyki naturalne są zazwyczaj pozyskiwane w sposób przyjazny dla środowiska, z zachowaniem naturalnych warunków wzrostu, a także bez zbędnej ingerencji maszyn. Na uprawach wykorzystywanych do produkcji kosmetyków nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin. Gleba jest użyźniania bez udziału szkodliwych składników, które mogą przenikać wód gruntowych, lub których opary unoszą się w powietrzu.

Producenci naturalnych kosmetyków, takich jak krem do twarzy Sylveco, to zazwyczaj przedstawiciele biznesu o wysokiej świadomości ekologicznej. Tym samym konfekcjonują swoje preparaty w opakowania, które można powtórnie przetworzyć lub już zostały wyprodukowane materiałów pochodzących z recyklingu.

Sylveco krem do twarzy dla każdego?

Prosty i naturalny skład niektórych kosmetyków czyni je produktami mocno uniwersalnymi. Choć nadal dzielimy je pod kątem potrzeb skóry czy typów cery, zazwyczaj jeden krem do twarzy Sylveco mogą ze sobą współdzielić wszyscy członkowie rodziny. Kosmetyk jest bowiem na tyle neutralny i łagodny, że sprawdzi się nawet w przypadku osób o bardzo wrażliwej skórze.