• OLEJKI ETERYCZNE NA USPOKOJENIE – SERENITY

USPOKAJAJĄCE OLEJKI ETERYCZNE dōTERRA

Olejki eteryczne Serenity to olejki stosowane w celu uspokojenia i wyciszenia. Uspokajające olejki eteryczne stosowane są od czasów starożytnych, jednak olejki uspokajające dōTERRA wyróżniają się na tle innych olejków eterycznych przyznanym po przeprowadzeniu wielu badań naukowych certyfikatem potwierdzającym ich kojące zmysły właściwości. Stawiając na uspokajające olejki eteryczne dōTERRA masz pewność, że naprawdę sprzyjają one wyciszeniu i odprężeniu.

Oferowana przez nas, nowo zaktualizowana mieszanka olejku eterycznego na uspokojenie z serii dōTERRA Serenity Restful Blend zapewnia poczucie relaksu i błogości. Wyjątkowy aromat tego certyfikowanego olejku uspokajającego to połączenie różnych kwiatowych i ciepłych zapachów, zaczynając od usypiającej lawendy, a kończąc na delikatnie słodkiej wanilii.

Nasz olejek eteryczny na uspokojenie gwarantuje:

  • Łatwiejsze zasypianie
  • Lepszy, zdrowszy sen
  • Ukojenie i zmniejszenie napięcia
  • Poczucie relaksu
  • Wyciszenie emocji

Odczuwanie stresu i napięcia, a także problemy z zasypianiem to norma w dzisiejszym, nastawionym na szybkość świecie. Stosując mieszankę olejków eterycznych na uspokojenie dōTERRA Serenity pozwalasz sobie odczuć prawdziwie odprężenie. Wmasowując oferowany olejek eteryczny na uspokojenie w skórę dłoni zwiększasz swoje prawdopodobieństwo na szybkie zaśnięcie i głęboki, relaksujący sen, po którym obudzisz się w pełni wypoczęty. Możesz również jeszcze bardziej wspomóc łatwe zasypianie kapsułkami na sen. Efekty uspokajających olejków eterycznych dōTERRA odczuwalne się niemal od razu, przenosząc w stan błogiego wytchnienia. Mieszanka dōTERRA Serenity łączy w sobie olejki eteryczne cenione za to, że są w stanie zmniejszyć uczucie napięcia i wyciszyć emocje.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia