• Dyfuzor ultradźwiękowy - Venise

Symbol: dy_venise
349.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier InPost (przedpłata) 0
Warsztaty 0
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Mało

Jeśli masz pytania zadzwoń 792 877 886

Zostaw telefon

Twórz scenariusze transmisji i zapisuj je w aplikacji. Istnieje wiele możliwości programowania, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Przedstawiamy Państwu nasz dyfuzor podłączony do sieci Venice, najnowsze dzieło z ażurowej ceramiki podkreślone zintegrowanym oświetleniem.
Dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu ten dyfuzor olejków eterycznych oferuje wyjątkowe i przyjemne doznania zapachowe. Prawdziwie połączony obiekt, którym można w pełni sterować zdalnie, gdziekolwiek jesteś. Łączy się z Wi-Fi i oferuje możliwość kontrolowania wszystkich jego funkcji za pośrednictwem aplikacji. Można go oczywiście obsługiwać także ręcznie w klasyczny sposób, dzięki przyciskom umieszczonym na froncie podstawy.

Ponadto ten dyfuzor jest kompatybilny z Apple Home, Alexa i Google Home i dlatego można nim sterować za pomocą poleceń głosowych, łącząc się z asystentem Apple, Google lub Alexa. Możesz poprosić asystenta o włączenie lub wyłączenie dyfuzora.

- Podstawowa funkcjonalność aplikacji: możesz aktywować i dezaktywować dyfuzję, ale także ustawić intensywność. Oświetleniem można także sterować poprzez wybór koloru.
- Zaawansowane funkcje: możliwość programowania pracy automatycznej. Możesz ustawić okresy nadawania w żądanych godzinach, definiując każdorazowo intensywność nadawania i rodzaj oświetlenia. Po dokonaniu ustawień nawiewnik będzie działał automatycznie według zdefiniowanego przez Ciebie scenariusza. oczywiście aplikacja umożliwia skonfigurowanie wielu spersonalizowanych scenariuszy, które można zapisać do późniejszego wykorzystania.

Używaj przez aplikację:

Pobierz i zainstaluj aplikację Smart Life / Tuya Smart ze sklepu App Store / Google (lub zeskanuj kod QR w instrukcji).
Przed pierwszym użyciem prosimy o utworzenie konta przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu. Jeśli masz już konto, po prostu zaloguj się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających.
Dodaj urządzenie, dyfuzor Wenecja. Po sparowaniu urządzenia możesz:
- Ustaw czas rozpoczęcia i zakończenia transmisji.
- Ustaw czas rozpoczęcia i zakończenia oświetlenia.
- Dostosuj intensywność dyfuzji i oświetlenia.
- Wybierz kolor oświetlenia.

Programowalny typ scenariusza:
- Kiedy się obudzisz: dyfuzja od 7:00 do 8:00 przy niskiej intensywności z delikatnym oświetleniem dla delikatnego przebudzenia.
- Powrót do domu: Wracam o 18:00, zaprogramowałem dyfuzję na dużą intensywność bez oświetlenia od 17:30, aby po przyjeździe zastać moje wnętrze skąpane w przyjemnej, pachnącej atmosferze.
- Wieczór z przyjaciółmi: transmisja o niskiej intensywności od 19:00 do 23:30 z kolorowym oświetleniem i orzeźwiającym zapachem.
- Przed snem: przygotowuję się do dobrego snu za pomocą dyfuzji o niskiej intensywności od 23:30 do 1:00 w połączeniu z delikatnym oświetleniem i olejkiem eterycznym sprzyjającym relaksowi i zasypianiu.

Skonfiguruj programy dyfuzji, aby zoptymalizować doznania aromaterapeutyczne i stworzyć przyjazne, wygodne, inteligentne wnętrze, pachnące zgodnie z Twoimi pragnieniami.
Charakterystyka techniczna:
Średnica: 9cm
Wysokość: 15cm
Pojemność zbiornika: 120ml
Powierzchnia dyfuzji: do 40mkw

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia