• Bądź liderem 2. 0

50.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 15
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 18
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Mało
ISBN 978-83-8087-650-7

Zamówienie telefoniczne: 792877886

Zostaw telefon

Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy pierwszego wydania!
Dwadzieścia pięć lat temu John C. Maxwell opublikował książkę Bądź liderem! (tytułoryginału Developing the Leader Within You), która zmieniła sposób myślenia oprzywództwie i pomogła milionom czytelników rozwijać u siebie cechy skutecznegolidera.

Teraz Maxwell odświeżył tę rewolucyjną książkę i zawarł w niej spostrzeżenia ipraktyki, których nauczył się od czasu, jaki upłynął od pierwszego wydania. W nowymwydaniu 2.0 pokazuje, jak rozwijać wizję, wartości, wpływ i motywację - cechy liderówodnoszących sukcesy. To wydanie, z aktualizacją ponad osiemdziesięciu procent treści,przedstawia podstawowe zasady przez ponad czterdzieści lat wykorzystywane przezMaxwella w przywództwie i zawiera dwa zupełnie nowe rozdziały.

Bez względu na to, jaka jest dziedzina twojego przywództwa - biznes, organizacjacharytatywna, oświata czy rodzina - zasady Maxwella są pomyślane tak, by wywrzećpozytywny wpływ na życie twoje i twojego otoczenia. Ta książka nie powinna ujśćuwadze ani nowych czytelników, ani długoletnich fanów Maxwella i jej pierwszegowydania.

***

W znacznym stopniu napisałem całą tę książkę od nowa. To dlatego dodałem w tytule2.0. W niej również znajdują się podstawowe lekcje, jak stać się dobrym przywódcą. Irównież jest to pierwsza książka, którą polecam jako lekturę ludziom chcącymrozpocząć swoją podróż w rozwijaniu w sobie przywództwa. I jest to też książka, którąpolecam do wykorzystania przywódcom chcącym być mentorami dla uczących sięprzywództwa. Podjąłem się jednak wielkiego trudu bardziej wnikliwego wgłębienia się wtemat i szczególnie skupiłem się na potrzebach liderów.John C. Maxwell

***

John C. Maxwell jest numerem jeden na liście bestsellerowych autorów New York Timesa.Coach i mówca, który sprzedał ponad 26 milionów egzemplarzy książek w pięćdziesięciujęzykach. W roku 2014 został określony przez American Management Association mianemlidera numer jeden w biznesie, a przez czasopisma „Business Insider" oraz „Inc."nazwany najbardziej wpływowym na świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa.

Jest założycielem John Maxwell Company, John Maxwell Team, EQUIP i FundacjiPrzywództwa Johna Maxwella - organizacji, które wyszkoliły miliony liderów. W roku2015 osiągnęły one pewien szczególny punkt - mogły pochwalić się tym, że wyszkoliłyprzywódców z każdego kraju na świecie. Doktor Maxwell, laureat nagrody „The MotherTeresa Prize for Global Peace and Leadership" (nagroda im. Matki Teresy za promocjępokoju na świecie oraz ideę naturalnego przywództwa), przyznawanej przez LuminaryLeadership Network, co roku przemawia do ludzi z firm z listy Fortune 500, doprezydentów krajów i do wielu czołowych liderów biznesu na całym świecie.
Data wydania 2019-04-25
Status JEST
Autor John C. Maxwell
Wydawca MT Biznes
Oprawa Miękka
Stron 261
Format 15,7x23,2
Rok wydania 2019
Wydanie 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne