• O nas

Witaj w BIO-PURE

w sklepie internetowym, który został stworzony z miłości do natury, zdrowego stylu życia, zdrowia i piękna.
Projekt-bez-tytulu(1).png
Mam na imię Edyta i chciałąbym dzielić się z Tobą wiedzą, inspiracją i wyselekcjonowanymi naturalnymi produktami.
Jestem mamą uroczej dziewczynki – Nadii, która przynosi mi wiele szczęcia i energii do działania:) Gdybym miała opisać się w kilku słowach? Kreatywna, artystyczna dusza, która twardo stąpa po ziemii 😊 Jeśli coś robię, to na 100%.

Stąd wzięły się gotowe pudełka prezentowe. Uwielbiam tworzyć, uwielbiam estetykę i funkcjonalność. Wszystkie produkty w sklepie możemy pięknie zapakować, spersonalizować i co tylko zechcesz.

Ja jak i Ty pragniemy polepszyć jakość swojego życia, a w tych czasach przepełnionych chemicznymi produktami jest to utrudnione. Pragnię dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty, kosmetyki naturalne, które zaspokoją potrzeby Twojego organizmu oraz wniosą harmonię do Twojego domu, rodziny i życia.

Od lat jestem użytkowniczką olejków eterycznych w swoim domu. I zawsze mnie insteresowały naturalne produkty, zioła. Skoro natura obdarowała ziemię w naturalne rośliny, dlaczego z nich nie korzystać? Zwłaszcza, że od wieków były one używane, a z upływam czasu odsunięte,wręcz wyparte przez chemię. Wierzę, że w Polsce jest coraz większa świadomość i chęć poszerzania wiedzy na temat dobroczynnych właściwości jakie niosą te esencje z roślin jakimi są właśnie olejki eteryczne.

BIO PURE to miejsce w którym znajdziesz porady, ciekawe artykuły, produkty oraz odpowiedzi na zadawane pytania. Wyszukasz specjalnie wyselekcjonowane olejki eteryczne, kosmetyki i piękne użyteczne produkty zapakowane w drewniane pudełka, dzięki którym Twoje życie stanie się lepsze i przyniesie mnóstwo radości.
A wszystko dlatego, że robię to od serca.
 
Pozdrawiam ciepło i wysyłam dużo serdeczności...