

-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
Olejek do ciała dla dzieci, bezzapachowy, naturalne prebiotyki, szklane opakowanie ZERO WASTE - Baby Anthyllis 125ml


Olejek do ciała dla dzieci w szklanym opakowaniu ZERO WASTE Idealny do masażu ciała po kąpieli; Zawiera naturalne prebiotyki; Bezzapachowy; Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej; Niska zawartość niklu, chromu i kobaltu < 0,00004 %.
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 13 |
Dostępność |
Mało
|
Kod kreskowy | |
EAN | 8002849917220 |
Porozmawiajmy telefonicznie: 792877886
Zostaw telefon |
Olejek do ciała Baby Anthyllis ZERO to produkt wspierający skórę dziecka. Zawiera 100% olejek ze słodkich migdałów. Jego delikatna formuła pozostawia skórę nawilżoną i przyjemnie gładką. Olejek jest idealny do delikatnego masażu po kąpieli. Polecany jest również kobietom, które chcą uniknąć pojawienia się rozstępów w okresie gwałtownego wzrostu i spadku wagi ciała. Jest to produkt bezzapachowy, zmniejszając w ten sposób ryzyko występowania alergii. Dzięki zawartym w produkcie prebiotykom naturalnego pochodzenia, pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną dziecięcej skóry.
PRODUKT ZERO WASTE - kupując ekologiczny płyn w szklanej butelce, pomagasz uszanować naturalne środowisko poprzez zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych w produkcji opakowań.
Produkt polecany przez Srokao.pl!
Właściwości:
- Idealny do masażu ciała po kąpieli;
- Zawiera naturalne prebiotyki;
- Bezzapachowy;
- Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej;
- Niska zawartość niklu, chromu i kobaltu < 0,00004 %.
Certyfikaty:
![]() |
Ecocert Cosmos Natural |
![]() |
AllergyCertified |
![]() |
Vegan - certyfikowany przez The Vegan Society UK |
Składniki:
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil.
Produkt zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego
Po otwarciu, produkt należy zużyć w przeciągu 12 miesięcy.
Szczegóły:
Kraj pochodznia: Włochy