• GIFTBOXY - zestaw kosmetyków na prezent

Zestawy kosmetyków na prezent – najlepsze pudełka prezentowe 

Pudełka prezentowe (giftbox) od BIO PURE to starannie wyselekcjonowane zestawy kosmetyków na prezent. W pudełkach prezentowych znaleźć można wyjątkowe i dopasowane do grupy docelowej – kosmetyki, zapachowe świece, kubki oraz przepiękne, niestandardowe elementy dekoracyjne z suszonych kwiatów. 

Giftbox’y od BIO PURE to przede wszystkim zestawy kosmetyków na prezent stawiające na naturalne składy. Wnętrze pudełek prezentowych kryje starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Każde pudełko prezentowe jest ekologiczne (posiadamy także eleganckie, drewniane pudełka prezentowe!).

Szykując giftbox’y, dobraliśmy aranżacje dekoracji, jak i samo wnętrze, pod konkretne grupy docelowe. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz: 

  • Parametry

Prezentowane zestawy kosmetyków na prezent zamknięte w ślicznych giftbox’ach są unikalną ofertą dostępną tylko w sklepie BIO PURE. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie właśnie takich kompozycji ani w ten sposób tworzonych pudełek prezentowych. Od projektu do wykonania – wszystko zostało stworzone jako niepowtarzalna propozycja na niesamowity prezent od BIO PURE. 

Jesteśmy dumni ze wspierania małych i lokalnych firm rzemieślniczych, umieszczając ich towary w naszych pudełkach prezentowych.

Pudełka prezentowe – dopasowane do Ciebie

Giftbox możemy zaprojektować zgodnie z Twoim życzeniem. Nie musisz opierać się tylko i wyłącznie o prezentowaną przez nas ofertę. Propozycja ta jest jedynie (i aż!) wskazaniem, w jaki sposób tworzymy nasze pudełka prezentowe, jakiej aranżacji ostatecznie możesz się spodziewać i w jakim tonie zostanie ona wykonana. Przykładamy ogromną uwagę do szczegółów – każde pojedyncze pudełko prezentowe jest dla nas wyjątkowe, a będzie jeszcze bardziej, jeśli będziemy mogli spełnić Twoje indywidualne wymagania. 

Pudełka prezentowe możemy dostarczyć bezpośrednio do odbiorcy na życzenie klienta!

Nasze nowoczesne spojrzenie na pakowanie pięknych, ekologicznych i funkcjonalnych upominków zauroczyło już niejedną osobę – możesz być jedną z nich lub sprawić komuś bliskiemu Twojemu sercu tak wyjątkowy prezent. 

Giftbox dla firm

Nasze pudełka prezentowe tworzymy również na zamówienie nowoczesnych firm. W przypadku takiego zlecenia, każdy giftbox zostanie dopasowany w taki sposób, by odzwierciedlać osobowość samej organizacji i być spójny z jej wewnętrzną kulturą. Twoja marka także może mieć unikatowe, stylowe i ekologiczne giftbox’y!