• Mgiełka odkażająca doTERRA I On Guard I 27ml

Symbol: 60206792

Mgiełka dezynfekująca doTERRA On Guard oczyszcza dłonie, eliminując bakterie i inne zarazki na skórze. Nawilżające formuła skutecznie oczyszcza dłonie bez wysuszania skóry, natomiast mieszanka doTERRA na straży CPTG ® olejków eterycznych zapewnia podnoszącym cytrusowy aromat przypraw.

69.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
brak (odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu) 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 16
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 20
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Mało

Porozmawiajmy telefonicznie: 792877886

Zostaw telefon

Wszyscy znamy ochronną moc mieszanki olejków eterycznych doTERRA On Guard i cuda, jakie robi dla nas, pomagając naszym rodzinom i domom w obliczu zagrożeń środowiskowych. Czasami jesteśmy w ruchu i pragniemy, aby doTERRA On Guard był w formacie, który jest poręczny, wygodny i łatwy w użyciu. Innymi słowy, czasami żałujemy, że nie mamy środka odkażającego z dodatkowymi zaletami olejków eterycznych doTERRA On Guard CPTG Certified Pure Therapeutical Grade ®. Teraz mamy doTERRA On Guard odkażającą mgiełkę.

Mgiełka dezynfekująca doTERRA On Guard oczyszcza dłonie, eliminując 99,9% bakterii i innych zarazków na skórze za pomocą niezwykle delikatnej, szybkoschnącej mgiełki. Formuła nawilżająca, wzbogacona naturalnym ekstraktem z jabłka, nie wysusza skóry i pozostawia dłonie miękkie i gładkie. Mieszanka olejków eterycznych doTERRA On Guard z dzikiej pomarańczy, goździków, cynamonu, eukaliptusa i rozmarynu CPTG ®zapewnia podnoszący na duchu aromat cytrusowych przypraw i jego ochronne właściwości. Naturalny składnik aktywny, alkohol etylowy, nadaje mgiełce właściwości antyseptyczne, skutecznie myjąc ręce i zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Odkażanie rąk za pomocą wygodnej mgiełki jest idealne do podróży, szkoły, pracy i rodzin w podróży.

 

| SPOSÓB UŻYCIA |

  • Nakładaj na klatkę piersiową lub stopy, gdy sezonowe zagrożenia są wysokie.
  • Używaj na dłoniach, aby oczyścić skórę.
  • Nakładaj na nadgarstki lub punkty tętna, aby uzyskać energetyzujący aromat przez cały dzień.

 

| WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA | 

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nałóż jedną lub dwie mgiełki bezpośrednio na dłonie; pocierać do wyschnięcia.


| PODSTAWOWE KORZYŚCI |

  • Zabija 99,9% zarazków i bakterii
  • Mieszanka ochronna doTERRA On Guard zapewnia orzeźwiający aromat cytrusowych przypraw
  • Nasycony nawilżającym ekstraktem z jabłka
  • Czyści ręce, gdy nie ma mydła i wody
  • Wygodny rozmiar do użytku w podróży i w podróży
  • Służy do dezynfekcji rąk po dotknięciu sprzętu gimnastycznego, klamek do drzwi i wózków sklepowych

 

| OSTRZEŻENIA |

Zapalny. Trzymać z dala od płomieni, iskier lub temperatur powyżej 40 ° C (104 ° F). Tylko do użytku zewnętrznego. Podczas korzystania z tego produktu należy unikać kontaktu z oczami. Przestań używać i zapytaj lekarza, jeśli wystąpi podrażnienie i zaczerwienienie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dodatkowe ostrzeżenia znajdują się na etykiecie.


 


  CZYM SĄ OLEJKI ETERYCZNE ?

Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Ich zapach może być jednocześnie piękny i mocny. Jeśli kiedykolwiek zachwycił Cię zapach róży, spacer po polu lawendy lub aromat świeżo ściętej mięty, udało Ci się doświadczyć aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawić nastrój, koić zmysły i wywoływać silne reakcje emocjonalne. Jednak zastosowanie olejków eterycznych wykracza daleko poza ich właściwości aromatyczne.

Olejki eteryczne od stuleci stosowane były w wielu kulturach ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. Współczesne trendy związane z bardziej holistycznym podejściem do dbania o własne zdrowie i coraz więcej naukowych dowodów, potwierdzających skuteczność alternatywnych praktyk zdrowotnych, prowadzą do ponownego odkrycia niezwykłych korzyści stosowania leczniczych olejków eterycznych. Wiele z nich ma potężne właściwości. Wyjątkowa struktura chemiczna sprawia, że ich miejscowe stosowanie ma określone działanie. Niektóre olejki można także zażywać doustnie.

METODY EKSTRAKCJI

Olejki eteryczne są najczęściej ekstrahowane w procesie destylacji parowej w niskiej temperaturze, podczas którego para krąży pod ciśnieniem przez materiał roślinny, uwalniając olejki eteryczne do pary. W trakcie ochładzania się pary woda i olejki zostają od siebie oddzielone, a olejek jest zbierany w czystej postaci. Aby zapewnić najwyższej jakości ekstrakt olejowy o odpowiednim składzie chemicznym, temperatura i ciśnienie muszą być ściśle monitorowane. Gdy są zbyt niskie, cenny olejek nie zostaje uwolniony, a gdy są zbyt wysokie – delikatny skład chemiczny ekstraktu może zostać zniszczony, co zmienia siłę działania olejku. Równie ważny w procesie ekstrakcji jest staranny dobór gatunków i części roślin oraz metod zbioru, które pozwolą uzyskać najczystsze i najpotężniejsze olejki eteryczne. Ten złożony proces jest zarówno formą sztuki, jak i nauką. Wymaga współpracy doświadczonych hodowców i destylatorów w celu zapewnienia doskonałego produktu.

 

CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość)

Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA to czyste, naturalne, aromatyczne związki starannie ekstrahowane z roślin. Nie zawierają żadnych wypełniaczy ani sztucznych składników, które osłabiłyby ich aktywne właściwości. Olejki są także wolne od zanieczyszczeń i innych pozostałości chemicznych. Równie ważne jak niedopuszczenie do zanieczyszczenia olejków jest zapewnienie obecności związków aktywnych na odpowiednim poziomie, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność olejków. Wiele innych olejków podobno ma właściwości terapeutyczne, a niektóre mogą być nawet czyste, ale niewiele z nich podlega rygorystycznym testom składu chemicznego. Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA są testowane przy użyciu spektrometrii mas i chromatografii gazowej, aby zapewnić zarówno czystość ekstraktu, jak i moc działania każdej partii. dōTERRA ściśle współpracuje z globalną siecią czołowych hodowców i chemików zajmujących się olejkami eterycznymi, aby wybierać rośliny odpowiednich gatunków, uprawiane w idealnych warunkach i starannie zbierane we właściwym czasie. Związki aromatyczne w roślinach są umiejętnie ekstrahowane przez doświadczonych destylatorów i poddawane analizie chemicznej w celu zapewnienia ich czystości i odpowiedniego składu. Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA są jednymi z najczystszych i najskuteczniejszych olejków dostępnych obecnie na świecie.

 

SPRAWDZONE I NIEDOZWOLONE

Równie wymagające standardy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności stosowane są w przypadku wszystkich produktów zdrowotnych dōTERRA. Pod przewodnictwem Naukowej Rady Doradczej firma dōTERRA współpracuje wyłącznie z najlepszymi partnerami w zakresie rozwoju i produkcji, którzy mają certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP) i cieszą się renomą w branży dzięki innowacyjności i jakości na najwyższym poziomie. Każdy produkt dōTERRA gwarantuje przekroczenie oczekiwań, jeśli chodzi o zadowolenia klienta i poziom skuteczności.

 

ZASTOSOWANIE

Olejki eteryczne mają wielorakie zastosowania i wpływają zarówno na stan emocjonalny, jak i dobre samopoczucie fizyczne. W zależności od konkretnej potrzeby i pożądanych korzyści można je stosować pojedynczo lub w złożonych mieszankach. Olejki eteryczne stosuje się zwykle z wykorzystaniem jednej z trzech metod: jako element aromaterapii, miejscowo lub doustnie. Stosowanie olejków eterycznych może być niezwykle proste, a jednocześnie zmienić życie. Jednak dopiero współpraca z doświadczonym użytkownikiem olejków eterycznych pozwoli osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z nimi, czerpać większe korzyści i większą przyjemność. Olejki eteryczne zawierają silnie skoncentrowane ekstrakty botaniczne i powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Należy stosować tylko czyste olejki eteryczne i postępować zgodnie ze wszystkimi ostrzeżeniami i instrukcjami na etykiecie. Olejków eterycznych nigdy nie należy stosować do oczu ani do uszu. Jeśli po miejscowym zastosowaniu olejków eterycznych wystąpi zaczerwienienie lub podrażnienie, należy nałożyć olejek nośnikowy, taki jak frakcjonowany olej kokosowy, ponieważ olejki eteryczne nie rozcieńczają się w wodzie. Kobiety w ciąży i osoby w trakcie leczenia, które chciałyby zacząć stosować olejki eteryczne, powinny wcześniej skontaktować się z lekarzem.

 

 


 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia