• CEDARWOOD - Olejek Drzewo Cedrowe doTERRA 15ml

Dzięki właściwościom, które pomagają uspokoić umysł i ciało, ciepły, drzewny zapach olejku cedrowego zapewnia relaksujące środowisko, gdy jest stosowany miejscowo lub aromatycznie.

Brak towaru
105.00 -20% 84.00
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
105
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 15
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 18
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Znany z bogatej nuty i ciepłego, drzewiastego zapachu olejek eteryczny z drzewa cedrowego dostarcza niezliczonych korzyści. Olejek z drzewa cedrowego jest szczególnie ceniony za przywracające równowagę emocjonalną działanie, pomaga też stworzyć wyciszającą atmosferę na koniec długiego dnia. Występuje w zimnym klimacie, rozwija się na dużych wysokościach i dorasta do 30 m. Swoją wielkością i siłą drzewo cedrowe wywołuje uczucie dobrego samopoczucia i witalności. Olejek z drzewa cedrowego stosowany miejscowo wykazuje właściwości oczyszczające. Dodatkowo, olejek ten jest często stosowany w terapii masażem, aby odprężyć i ukoić umysł oraz ciało.

| SPOSÓB UŻYCIA |

 • Po ciężkim dniu rozpyl olejek cedrowy, aby stworzyć relaksujące doznania.
 • Podczas rutynowej pielęgnacji twarzy dodaj jedną lub dwie krople olejku cedrowego do toniku lub kremu nawilżającego, aby uzyskać czystą, zdrowo wyglądającą skórę.
 • Umieść kroplę olejku cedrowego na waciku i umieść w szafie, aby powstrzymać ćmy.

| WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA |

 • Wmasuj jedną lub dwie krople w klatkę piersiową przed treningiem, aby przygotować ciało i skoncentrować umysł przed ćwiczeniami.
 • Nanieś jedną kroplę olejku bezpośrednio na problematyczne miejsce, aby natychmiast zmniejszyć niedoskonałości skóry.
 • Rozpyl olejek z drzewa cedrowego w dyfuzorze w domu, w biurze lub innym miejscu pracy, aby zwiększyć poczucie pewności siebie.
 • Stosuj pod koniec długiego dnia w celu odzyskania równowagi emocjonalnej i stworzenia relaksującego otoczenia.
 • Stwórz własną formułę odstraszającą owady przy użyciu frakcjonowanego oleju kokosowego doTERRA i olejku eterycznego z drzewa cedrowego.

Sposób użycia

Aromatyczne: Dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.
Miejscowe: Masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego.
Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

| PODSTAWOWE KORZYŚCI |

 • Olejek cedrowy w naturalny sposób odstrasza owady
 • Tworzy kojące i relaksujące środowisko
 • Pomaga zachować zdrowy wygląd skóry
 • Olejek z drzewa cedrowego ma właściwości uspokajające i przywracające równowagę emocjonalną, zarówno dla umysłu, jak i ciała.
 • Przywracając równowagę emocjonalną poprawia samopoczucie i witalność przed treningiem, pomagając osiągnąć skupienie.
 • Właściwości oczyszczające olejku z drzewa cedrowego mogą również pomóc w poprawie wyglądu skóry.
 • Skład chemiczny olejku z drzewa cedrowego sprawia, że jest on skuteczny w odstraszaniu owadów przez cały rok.
 • Od wieków zarówno olejek, jak i samo drzewo, były używane przez starożytne cywilizacje do rozmaitych zastosowań.

Pielęgnacja skóry z olejkiem z drzewa cedrowego

Bez względu na aktualny stan Twojej skóry olejek z drzewa cedrowego jest szybkim i łatwym dodatkiem, który może przynieść ogromne korzyści Twojej cerze. Podczas zabiegów pielęgnacji twarzy dodaj jedną lub dwie krople do toniku lub kremu nawilżającego, aby skóra była czysta i zdrowa.

| OPIS AROMATYCZNY |

 Orzechowy, drzewny, słodki
 

| METODA POZYSKANIA |

Destylowana z parowa

| CZĘŚĆ ROŚLINY |

Drewno

| GŁÓWNE SKŁADNIKI |

α-cedren, cedrol, tujopsen

| OSTRZEŻENIA |

Możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. CZYM SĄ OLEJKI ETERYCZNE ?

Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Ich zapach może być jednocześnie piękny i mocny. Jeśli kiedykolwiek zachwycił Cię zapach róży, spacer po polu lawendy lub aromat świeżo ściętej mięty, udało Ci się doświadczyć aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawić nastrój, koić zmysły i wywoływać silne reakcje emocjonalne. Jednak zastosowanie olejków eterycznych wykracza daleko poza ich właściwości aromatyczne.

Olejki eteryczne od stuleci stosowane były w wielu kulturach ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. Współczesne trendy związane z bardziej holistycznym podejściem do dbania o własne zdrowie i coraz więcej naukowych dowodów, potwierdzających skuteczność alternatywnych praktyk zdrowotnych, prowadzą do ponownego odkrycia niezwykłych korzyści stosowania leczniczych olejków eterycznych. Wiele z nich ma potężne właściwości. Wyjątkowa struktura chemiczna sprawia, że ich miejscowe stosowanie ma określone działanie. Niektóre olejki można także zażywać doustnie.

METODY EKSTRAKCJI

Olejki eteryczne są najczęściej ekstrahowane w procesie destylacji parowej w niskiej temperaturze, podczas którego para krąży pod ciśnieniem przez materiał roślinny, uwalniając olejki eteryczne do pary. W trakcie ochładzania się pary woda i olejki zostają od siebie oddzielone, a olejek jest zbierany w czystej postaci. Aby zapewnić najwyższej jakości ekstrakt olejowy o odpowiednim składzie chemicznym, temperatura i ciśnienie muszą być ściśle monitorowane. Gdy są zbyt niskie, cenny olejek nie zostaje uwolniony, a gdy są zbyt wysokie – delikatny skład chemiczny ekstraktu może zostać zniszczony, co zmienia siłę działania olejku. Równie ważny w procesie ekstrakcji jest staranny dobór gatunków i części roślin oraz metod zbioru, które pozwolą uzyskać najczystsze i najpotężniejsze olejki eteryczne. Ten złożony proces jest zarówno formą sztuki, jak i nauką. Wymaga współpracy doświadczonych hodowców i destylatorów w celu zapewnienia doskonałego produktu.

 

CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość)

Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA to czyste, naturalne, aromatyczne związki starannie ekstrahowane z roślin. Nie zawierają żadnych wypełniaczy ani sztucznych składników, które osłabiłyby ich aktywne właściwości. Olejki są także wolne od zanieczyszczeń i innych pozostałości chemicznych. Równie ważne jak niedopuszczenie do zanieczyszczenia olejków jest zapewnienie obecności związków aktywnych na odpowiednim poziomie, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność olejków. Wiele innych olejków podobno ma właściwości terapeutyczne, a niektóre mogą być nawet czyste, ale niewiele z nich podlega rygorystycznym testom składu chemicznego. Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG Certified Pure Tested Grade™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA są testowane przy użyciu spektrometrii mas i chromatografii gazowej, aby zapewnić zarówno czystość ekstraktu, jak i moc działania każdej partii. dōTERRA ściśle współpracuje z globalną siecią czołowych hodowców i chemików zajmujących się olejkami eterycznymi, aby wybierać rośliny odpowiednich gatunków, uprawiane w idealnych warunkach i starannie zbierane we właściwym czasie. Związki aromatyczne w roślinach są umiejętnie ekstrahowane przez doświadczonych destylatorów i poddawane analizie chemicznej w celu zapewnienia ich czystości i odpowiedniego składu. Olejki eteryczne z certyfikatem CPTG (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) dōTERRA są jednymi z najczystszych i najskuteczniejszych olejków dostępnych obecnie na świecie.

 

SPRAWDZONE I NIEDOZWOLONE

Równie wymagające standardy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności stosowane są w przypadku wszystkich produktów zdrowotnych dōTERRA. Pod przewodnictwem Naukowej Rady Doradczej firma dōTERRA współpracuje wyłącznie z najlepszymi partnerami w zakresie rozwoju i produkcji, którzy mają certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP) i cieszą się renomą w branży dzięki innowacyjności i jakości na najwyższym poziomie. Każdy produkt dōTERRA gwarantuje przekroczenie oczekiwań, jeśli chodzi o zadowolenia klienta i poziom skuteczności.

 

ZASTOSOWANIE

Olejki eteryczne mają wielorakie zastosowania i wpływają zarówno na stan emocjonalny, jak i dobre samopoczucie fizyczne. W zależności od konkretnej potrzeby i pożądanych korzyści można je stosować pojedynczo lub w złożonych mieszankach. Olejki eteryczne stosuje się zwykle z wykorzystaniem jednej z trzech metod: jako element aromaterapii, miejscowo lub doustnie. Stosowanie olejków eterycznych może być niezwykle proste, a jednocześnie zmienić życie. Jednak dopiero współpraca z doświadczonym użytkownikiem olejków eterycznych pozwoli osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z nimi, czerpać większe korzyści i większą przyjemność. Olejki eteryczne zawierają silnie skoncentrowane ekstrakty botaniczne i powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Należy stosować tylko czyste olejki eteryczne i postępować zgodnie ze wszystkimi ostrzeżeniami i instrukcjami na etykiecie. Olejków eterycznych nigdy nie należy stosować do oczu ani do uszu. Jeśli po miejscowym zastosowaniu olejków eterycznych wystąpi zaczerwienienie lub podrażnienie, należy nałożyć olejek nośnikowy, taki jak frakcjonowany olej kokosowy, ponieważ olejki eteryczne nie rozcieńczają się w wodzie. Kobiety w ciąży i osoby w trakcie leczenia, które chciałyby zacząć stosować olejki eteryczne, powinny wcześniej skontaktować się z lekarzem.

 

 


 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia