• Dla Firm

Cieszymy się że możemy przedstawić naszą ofertę prezentową.

Chcesz ulepszyć grę prezentów swojej firmy i zdajesz sobie sprawę, że nie ma na to lepszego czasu niż święta, urodziny Firmy i kluczowych pracowników/partnerów, bądź święta branżowe. Desperacko szukasz czegoś wyjątkowego, a nie typowego długopisu z logo lub przeciętnego kubka. Wiemy, że możesz być tym już zmęczony...

Wierzymy, że upominki są formą sztuki, a to jest nasze zadanie, aby stworzyć wyjątkowe prezenty dla swoich klientów. Jest to również nasza misja, aby dać Ci bezstresowe doświadczenie z prezentowaniem. Pozwól nam całkowicie zdjąć żmudne zadanie związane z prezentami świątecznymi od projektu po dostawę. Cenimy naszych klientów tak samo jak Ty swoich!

Przedstawiamy gotowe rozwiązania pudełek prezentowych. Znajdują się w nich między innymi produkty z lokalnych małych firm rzemieślniczych. Produkty wyszukane, naturalne i ekologiczne. W naszym sklepie znajdziesz całą ofertę gotowych pudełek prezentowych.

Przygotowujemy również dla firm projekt pudełka spersonalizowanego, dbając o jej wizerunek, standard i kulturę korporacyjną. Tworząc personalizowane pudełka i produkty zachowując kolorystykę i trend firmy.

Wszystko po to aby móc skomponować swój zestaw i stworzyć coś co będzie bardziej pasowało Twoim oczekiwaniom. Chętnie pomożemy i zaprojektujemy GIF BOX specjalnie dla Ciebie!

  • Parametry