Jest już marzec, a to oznacza, że niebawem Dzień Kobiet! 2022 mija błyskawicznie (gdzie się podział luty?!) hmmm... otóż biorąc pod uwagę skupienie i koncentrowanie swojego czasu i życia na innych ważniejszych kwestiach zapominamy i odkładamy wszelkie mniej ważne aspekty życia codziennego na bok. I jest to zupełnie zrozumiałe z wiadomych przyczyn. W haosie jaki panuje na świecie, w naszym kraju, powinniśmy znaleźć równowagę i zdrowy stan naszego umysłu, co za tym idzie samopoczucia i zdrowia. W związku z tym, że Dzień Kobiet nadchodzi zadbajcie o siebie, o swoje emocje, o swoje relacje, o swoje samopoczucie, podarujcie sobie radość!
Wierzę, że doświadczysz tych emocji również jako osoba obdarowująca.

Tak więc jestem tutaj, aby pomóc Ci zorganizować i stworzyć idealny prezent na Dzień Kobiet, abyś zaoszczędził energii i czasu na poszukiwaniach... abyś podarował coś wyjątkowego, abyś dał uśmiech🙂, radość i bezcenne emocje jakie niosą nasze niestandardowe pudełka prezentowe. Dokładam szczególną uwagę i serduszko do ich wnętrza, doboru produktów, pakowania całości w funkcjonalne pudełko jak i estetykę, aby przynosiło uśmiech na twarzy i zaciekawienie kiedy się je otwiera, aby wyrażało emocje, aby miały przekaz intencji...

Dla kobiety, dla niej, dla współpracowniczki, dla Twojej mamy lub dla Twoich najlepszych przyjaciółek. Nieważne kto, w tym roku mam dla Ciebie prezenty dla wszystkich najważniejszych kobiet w Twoim życiu!


Jestem bo Ty jesteś...

Jestem bo Ty jesteś

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się prezentów, ta piękna szampańska edycja, która zawiera produkty, które umilą chwile! Pozwól jej poczuć się rozpieszczonym dzięki pachnącej naturalnej świecy sojowej, pysznej czekoladzie belgijskiej. Zostały one specjalnie zrobione dla Niej, ręcznie i z dbałością. No i oczywiście odrobina luksusu... jedwabna gumka do włosów z kokardką, uzupełni codzienne jak i te wyjątkowe stylizacje. I zawsze będzie z Nią! Zapakowane, udekorowane w najbardziej ekologiczne i naturalne pudełko drewniane, piękne suszone kwiaty, wstążki, i kartkę z Twoim od serca przesłaniem. To właśnie nasze pudełko Jestem bo Ty jesteś...


Nieskończoność

Nieskończoność


To pudełko Nieskończoność jest naprawdę prezentem samym w sobie, nie wspominając o luksusowej zawartości, która zachwyci Twoją odbiorczynię całkowicie, całkowicie! Te produkty celowo celebrują wszystko, co kobiece!
Nieskończoność jest kobiecym prezentem od BIO PURE


Tureckie SPA

Tureckie SPA

Twoja odbiorczyni nie jest fanką fioletu i dziewczęcego uroku? Nasz prezent Tureckie SPA ją obejmie! Bardziej praktyczny, jest elegancki i wyrafinowany, ale wciąż pełen dekadenckich produktów, które zapewnią jej relaksujący wieczór luksusowego SPA.


Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten skład i że dostarczył Ci solidnej inspiracji prezentów na Dzień Kobiet i właściwie nie tylko :) ! Aby uzyskać jeszcze więcej możliwości podarowania każdemu w swoim życiu, odwiedź naszą kolekcję Gift Boxów (zobacz). A również, chętnie pomogę całkowicie zdjąć prezenty z Twoich ramion!