Nasza kolekcja gotowych do wysyłki wiosennych pudełek jest już dostępna! Jest to mieszanka luksusowych upominków rzemieślniczych, które mają służyć jako wyróżniające się upominki biznesowe dla klientów korporacyjnych, pracowników, współpracowników oraz dla rodziny i przyjaciół. Tegoroczna wiosenna kolekcja ma na celu rozsmakować się w naturalnych lokalnych produktach, aby dzielić się nimi i spędzić czas z najbliższymi. Chcę również podkreślić, że naszą misją jest wspieranie polskich małych firm i pragnienie aby ułatwić Wam organizowanie upominków, jak i zaoferować bezproblemowy sposób na przemyślane szerzenie świątecznej radości!


 

ROZKWITAJ
Nasze oryginalne pudełko upominkowe „Rozkwitaj” zostało zaprojektowane tak, aby celebrowanie codzienności było o wiele przyjemniejsze! I tak, nawet ten zgiełk, jakim jest okres świąteczny! Twój odbiorca będzie rozkoszował się zieloną herbatą rozkwitającą z miodem, aby naładować go energią na wiosenne zakupy, spotkania towarzyskie czy dekorowanie. Oczywiście nie zabraknie tu słodkości i to ręcznie robionych, a mianowicie belgijskiej deserowej czekolady z orzechami i owocami jak i regionalny kaszubski dżem z aronii. Aby umilić i uprzyjemnić chwile dołożyliśmy również ręcznie wykonane mydło... ależ ono ma cudny zapach:). Myślę, że to idealne połączenie produktów spełni oczekiwania jako prezent na imprezy, uznanie pracowników, rodzinnego spotkania i zachwyci niejedną osobę!

Rozkwitaj

ZASMAKUJ
Szukasz pudełka na prezenty, które stanowi idealną mieszankę pożyteczności i smakowitości? Nasz charakterystyczny zestaw „Zasmakuj” to ten, który zawiera kolekcję małych smakołyków (zgadliście… miód jest jednym z nich!) i przytulne przedmioty inspirowane domem. To sprawia, że jest to idealne pudełko na prezent świąteczny na prezenty z okazji uznania klientów na Wielkanoc, prezenty dla pośredników, prezenty z podziękowaniami dla partnerów biznesowych, prezenty z okazji rodzinnych Świąt Wielkanocnych, a zwłaszcza prezent świąteczny dla pracowników, gdy wydarzenia i współpraca nabiera rozmachu!

Zasmakuj

LEŚNY
Idealne na poranek, gdy odpoczywasz w pracowite dni lub w nocy, gdy odpoczywasz po zabieganym dniu o każdej porze roku, nasze oryginalne pudełko upominkowe „Leśny” zachęca odbiorcę do relaksu i delektowania się tym pudełkiem z małymi, ręcznie robionymi luksusami . Miód leśny z pasieki leżącej pośród lasów, łąk i pól z Doliny Cybiny, świeca o zapachu Leśna Chata, kusząca naturalna belgijska deserowa czekolada... to wszystko przeniesie Cię w tradycyjny czas na zupełnie nowy poziom. Tworzy świąteczny rytuał, z którego będą Cię pamiętać! Idealny na prezenty dla klientów, prezenty dla nauczycieli, prezenty dla pracowników oraz prezent dla rodziny, przyjaciół i ulubionych sąsiadów.

Leśny

 

Mam nadzieję, że spodobał Ci się tegoroczny wiosenny skład! Celowa mieszanka troski o siebie, uznania pracowników, tradycyjnych przekąsek, którymi można się dzielić i rodzinnej zabawy przy pieczeniu pysznych świątecznych ciasteczek! Nie zapomnij, że możesz dodać swoja markę do dowolnego prezentu z naszych dostępnych pudełek. Jak i możesz wraz ze mną zaprojektować niestandardowy Gift Box, który będzie w całości odzwierciedlał Ciebie, Twoją firmę, Twoje przesłanie czy podziękowanie.

Pięknego dnia!

Edyta