Wieczór panieński to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni każdej kobiety. Miłe chwile spędzone z najważniejszymi kobietami w życiu będą pamiętane przez długie lata. Wieczór panieńki jest tak zwanym "pożegnaniem" ze stanem cywilnym, z nazwiskiem i z życiem panieńskim. Te ważne chwile, każda kobieta chciałaby wręcz marzy, aby były wyjątkowe.

Wieczory panieńskie organizowane są na różne sposoby w damskim gronie czy to wyjścia w do klubu przy tańcach i drinkach lub bardziej kameralnie wśród natury w stylu boho zdala od miejskiego zgiełku.Wyjątkowy wieczór i wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety będzie znaczyło coś innego.

Przyszła Panna Młoda musi jeszcze wybrać Świadkową co wbrew pozorom nie jest takie proste. Musi mieć pewność i przekonanie która kobieta poświadczy jej w tym ważnym dniu.

Chciałąbym zaproponować co warto kupić przyszłej Pannie Młodej i Świadkowej by utkwiło w pamięci i kojarzyło się z tym ważnym wydażeniem.KOBIECA PRZYSZŁOŚĆ
Ten zestaw to prawdziwy powiew luksusu. Tak... tak... zdecydowanie! Piękne naturalne produkty zapakowane w misternie wykonane drewniane pudełko. Znajduje się jedwabna opaska na oczy, która zadba o dobry sen przed ślubem, porcelanowa filiżanka ze spodkiem z ponadczasowym wzorem, naturalna świeca sojowa i sól do kąpieli, dadzą odrobiny relaksu.

JESTEM BO TY JETSEŚ
Z pzresłaniem "Jesteś Wyjątkowa" to idealny prezent dla Świadkowej, która z całą pewnościa nie odmówi tej roli. Zawartość zestawu jet bardzo naturalna począwszy od jedwabnej gumki do włosów, świecy sojowej ręcznie wykonanej i pysznej belgijskiej czekolady z kwiatami jaśminu również ręcznie robionej. Zapakowane w pudełko drewniane wypełnione zapachem olejków eterycznych Bio Pure i suszonymi kwiatami.


TO JEST ONA

Chcemy aby każda przyszła Panna Młoda czuła się wyjątkowo, dlatego w tym zestawie znajduje się herbata i porcelanowa filiżanka ze spodkiem, która upżyjemni chwile relaksu, roller do masażu twarzy dla odprężenia w sam raz przed weselem. Apaszka, która podkreśli stylizacje i będzie pamiątką na długie lata. Aby zapisać wszystkie wspomnienia notes w drewnianej oprawie, może posłużyć również jako planer, notatnik, pamiętnik czy też album do klejania zdjęć. Ten zestaw charakteryzuje się wyjątkowością produktów.

Podarować można wiele i właściwie wszystko, gdyż jest to dostępne i w zasięgu ręki, ale wiadomo, że wszystko wymaga czasu i zaangażowania aby wyszukać te perełeczki, aby to było to o czym marzyć mogłaby przysłża Panna Młoda.

Aby było pięknie zapakowane i aby podarować coś od serca, coś co zapadnie w pamięci na długo i pozostanie na długie lata.

Zrób to z nami, specjalistami od piękna i natury. Od zapachów olejków eterycznych Bio Pure, którymi wypełnione są nasze Gift Boxy. Od estetyki i dopracowania każdego detalu, wtaz z kwiatami i kartkami na życzenia.

Wyszukujemy najbardziej naturalne produkty, które są wykonane z miłościa, dokładnościa zgodnie z naszymi przekonanaimi i wartościami.