• Witaminy i minerały Aliness

Aliness – witaminy i minerały na lepszą odporność i samopoczucie!

Witaminy i minerały od Aliness to gwarancja skuteczności inspirowana samą naturą. Aliness stworzyło witaminy i minerały odpowiednie dla całej rodziny – a to oznacza, że bezpieczne i skuteczne dla różnych grup wiekowych. Witaminy Aliness to efektywne wsparcie dla prawidłowego  funkcjonowania naszego organizmu! Produkty marki Aliness mogą być stosowane przez wegetarian, a także wegan. Wszystkie preparaty wolne są od zbędnych wypełniaczy, szkodliwych dodatków czy alergenów. Aliness witaminy wyprodukowało czerpiąc w 100% z mocy natury! Wybierając witaminy i minerały od Aliness znacząco oszczędzasz – niska cena witamin Aliness widoczna jest najbardziej, gdy porówna się ilość tabletek w jednym opakowaniu.

  • Parametry

Aliness – witaminy C

W proponowanej ofercie witamin Aliness, znajdziesz takie rodzaje witaminy C, jakmikroaktywna witamina C z ekstraktem z gorzkiej pomarańczy, jak i naturalna witamina C z wyciągiem z owoców aceroli. Oba produkty są w 100% naturalne. W przypadku mikroaktywnej witaminy C, Aliness użyło witaminy C jakości farmaceutycznej. Oznacza to, że warunki jej wytworzenia są niezwykle restrykcyjne, jednak sama witamina C spełnia najwyższe Europejskie Standardy farmakopei (European Pharmacopoeia, Ph. Eur.). Proponowana przez Aliness witamina C mikroaktywna to produkt ekonomiczny – jedno opakowanie wystarcza na ponad 3 miesiące czynnej suplementacji. Naturalna witamina C od Aliness z wyciągiem z owoców aceroli zawiera aż 125 mg naturalnej witaminy C w każdej pojedynczej tabletce. Mogą przyjmować ją tak dzieci, jak i osoby starsze. Stworzona przez Aliness witamina C z acerolą może być bez przeszkód stosowana przez wegetarian i wegan.

Aliness – witamina D3

Naszą propozycją witamin D3 od Aliness są:

Wszystkie oferowane przez Aliness witaminy i minerały mogą być przyjmowane przez różne grupy wiekowe. Wymienione powyżej witaminy D3 nie są od tego wyjątkiem. Aliness swoje witaminy tworzy z myślą o konkretnych grupach docelowych. Dlatego witamina D3 Forte to witamina do stosowania medycznego przeznaczona dla dorosłych. Witamina D3 w kroplach z lanoliny za to może być stosowana przez osoby na diecie roślinnej – jej w pełni naturalny i roślinny skład to prawdziwa dawka mocy od samej natury. Witamina D3 z witaminą K2 jest całkowicie bezpieczna i bioaktywna, a pozwolenie na jej produkcje w Unii Europejskiej wydała sama EFSA.

Aliness – minerały z witaminą B6

W ofercie witamin i minerałów od Aliness znaleźć można także różne warianty cytrynianu magnezu wraz z witaminą B6. W naszej propozycji znalazł się bezwodny cytrynian magnezu z witaminą B6 od Aliness, który doskonale rozpuszcza się w wodzie i cechuje się wysokim poziomem przyswajalności. Nie zapomnieliśmy również o osobach na diecie roślinnej – dlatego oferujemy również cytrynian magnezu z B6 doskonały dla wegetarian. Dostępny jest także cytrynian magnezu z potasem i aktywną witaminą B6.