• Probiotyki Aliness

Aliness – probiotyki na jelita  

Probiotyki Aliness to preparaty na bazie naturalnych składników, wolne od substancji zawierających GMO (NO GMO-Genetically Modified Organism). Ich dobroczynne działanie skupia się przede wszystkim na zapewnieniu optymalnej perestetyki jelit. Innowacyjna probiotyki na jelita od Aliness zostały stworzone szczególnie z myślą o tych osobach, które mają zwiększone zapotrzebowanie organizmu na bakterie oraz różnorodność ich szczepów. Technologia, za pomocą której probiotyki Aliness zostały stworzone, sprawia, że znacząco podniosła się przeżywalność bakterii w drodze do jelita.

Naturalne probiotyki Aliness

Aliness probiotyki wytworzyło w 100% w zgodzie z naturą, dlatego nie zawierają one żadnych zbędnych dodatków, jak barwniki, konserwanty czy wypełniacze. Wykorzystywane w probiotykach bakterie to bakterie mikrokapsułkowane, które cechuje wyższa przeżywalność. Stawiając na Aliness i ich probiotyki, możesz przyjąć aż 5 razy mniej samych bakterii, a uzyskasz ten sam efekt kolonizacji. W praktyce oznacza to, że probiotyki Aliness w mniejszej dawce dają identyczny efekt jak inne probiotyki, których musisz przyjąć więcej dla uzyskania identycznego rezultatu. Używając probiotyku od Aliness oszczędzasz!

  • Parametry

Aliness – probiotyk dla kobiet

Aliness tworzy probiotyki także z myślą o specyficznych potrzebach kobiet. Probiotyk od Aliness ProbioBalance Woman zawiera aż 20 miliardów żywych bakterii i jest miksem aż 13 różnych szczepów bakterii dedykowanych kobietom. Probiotyk dla kobiet Aliness jest odpowiedni dla różnych grup wiekowych – jest bezpieczny i nie powoduje wzdęć ani gazów. Aliness probiotyk zamknęło w specjalnych butelkach ze szkła fioletowego. Nie była to przypadkowa decyzja twórców! Szkło fioletowe można porównać do filtru UV – chroni wrażliwe substancje przed szkodliwymi właściwościami promieni słonecznych. Dzięki blokowaniu światła widzialnego szkło fioletowe ochrania i przedłuża żywotność bakterii zamkniętych w probiotyku Aliness.

Aliness – probiotyk przebadany naukowo

Każdy probiotyk od Aliness został przebadany naukowo i przeszedł liczne testy! Badania kliniczne i technologiczne zostały dokładnie udokumentowane, a sama marka posiada certyfikaty akredytowane m.in. przez Polskie Centrum Akredytacji. Aliness probiotyk napełniło naddatkiem bakterii (20% naddatku) przez co konsumenci mogą mieć pewność, że probiotyki od Aliness będą efektywnie działały przez cały okres ważności produktu.

Aliness – probiotyki, którym możesz zaufać

Marka Aliness spełnia najwyższe Europejskie Standardy produkcji farmaceutycznej. Proces technologiczny i produkcyjny zgodny jest z wytycznymi GMP (Good Hygienic Practice) oraz HACCP (Good Manufacturing Practice).

Aliness to polska firma o niezachwianej renomie, ciesząca się ogólnym zaufaniem wśród osób przyjmujących ich probiotyki. Swoje preparaty Aliness wytwarza w zgodzie z tzw. clean label, czyli koncepcją czystej etykiety. Produkty oznaczone marką Aliness nie zawierają zbędnych dodatków, plastyfikatorów ani alergenów.