• Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia poznaj 10 typów czasu i efektywnie reaguj na wyzwania

48.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 15
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 18
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Mało
ISBN 978-83-8087-217-2

Zamówienie telefoniczne: 792877886

Zostaw telefon

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł nato, CZYM i KIEDY należy się zajmować, a także metodę zarządzania najróżniejszymiszczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego, jak sobie radzimy z zarządzaniemczasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem, zarządzanie życiem.
To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem, to ciężkobędzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasaminie bardzo wiemy, co robić, a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić.
Dlaczego?Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.
W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia międzynarodowy prelegent iekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu Brian Tracytłumaczy, dlaczego tak ważne jest to, aby dla każdego projektu wybrać odpowiednimoment. Odpowiednie wykorzystanie czasu w różnych sferach naszego życia pozwoli namosiągnąć więcej z większą łatwością i w krótszym czasie.Odwołując się do najnowszych badań nad produktywnością, a także do doświadczeńwłasnych i swoich klientów, Tracy opracował metodę, która polega na wyodrębnieniudziesięciu różnych „czasów", w których się funkcjonuje. Dla każdego nich opracowałrównież stosowne podejście, które pozwala uzyskiwać najlepsze możliwe wyniki.Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia to zbiór prostych kroków, dziękiktórym można wskazać najlepszy moment dla każdego zadania, jak również stwierdzić, żeoto nadeszła pora, aby zająć się kolejnym punktem z listy. W ten sposób tworzy sięwarunki dla optymalnej produktywności, dzięki której nasze życie zmieni się raz nazawsze.

***

Chcesz się dowiedzieć, jak maksymalnie wykorzystywać swój czas? Znajdź chwilę, żebyprzeczytać tę książkę. Nie będziesz żałować.Ken Blanchard, współautor książek Nowy Jednominutowy Menedżer oraz Zespole do dzieła!Brian Tracy znów tego dokonał. Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia tojednocześnie przystępna lektura i niezwykle przydatne narzędzie. Autor skupia się nadziesięciu różnych aspektach zarządzania czasem, za każdym razem przedstawiająckwestię jego zagospodarowania z innej perspektywy. Kto miał już wcześniej okazjęczytać przynajmniej jedną z książek Briana, ten wie, że czeka go ciekawedoświadczenie, które może odmienić jego życie. Przyjemności!Tony Alessandra, autor książki People Smart in business i założyciel oraz CVO firmyAssessments 24x7

Jeden z najwybitniejszych autorów zajmujących się kwestią samodoskonalenia terazpostanowił skupić swoją energię i potencjał intelektualny na bodaj najważniejszymtemacie, z którym człowiek musi się zmierzyć, aby zyskać kontrolę nad własnym życiem- czyli na zarządzaniu czasem. (...) Na każdej stronie znaleźć można całe mnóstwoprzełomowych pomysłów. Uwierz mi, że odtąd już do końca życia będziesz trzymać tęksiążkę pod ręką.
Vic Conant, prezes Nightingale-ConantNiesamowicie błyskotliwy pomysł: podzielić czas na dziesięć priorytetów, a następniepodpowiedzieć, jak można zwiększać efektywność, koncentrując się na każdym z nich pokolei. Przeczytaj tę książkę, aby poznać najlepsze zasady wykorzystania czasu izarządzania czasem, jakie kiedykolwiek zostały sformułowane.
Joseph Sherren, CSP, HoP, FellowGSF, bestsellerowy pisarz i specjalista w dziedzinietransformacji biznesowej

***

Brian Tracy jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy Brian Tracy International,która specjalizuje się w organizacji szkoleń oraz wspieraniu rozwoju osóbindywidualnych i organizacji. Brian Tracy od trzydziestu lat zgłębia i bada, anastępnie opisuje i omawia podczas wykładów różne zagadnienia z dziedziny ekonomii,historii, biznesu, filozofii i psychologii. Jest poczytnym autorem licznych książek,które zostały przetłumaczone na wiele języków.
Data wydania 2018-10-12
Status JEST
Autor Brian Tracy
Wydawca MT Biznes
Oprawa Miękka
Stron 232
Format 14x21,7
Wydanie 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne