• Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym inspirujący kurs 486 stron motywacji czubówna feren

73.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 15
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 18
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 978-83-8087-626-2

Zamówienie telefoniczne: 792877886

Zostaw telefon

Inspirujący Kurs został przygotowany w taki sposób, aby angażował wzrok, wyobraźnięoraz zachęcał do działania. Dlatego znalazły się tutaj inspirujące cytaty ze znanychludzi, zdjęcia przedstawiające osoby, które warto poznać, a przede wszystkim bogatyzestaw ćwiczeń ułatwiających zapamiętanie treści oraz inspirujących do przemyśleń.

Dodatkowo dołączoną jest płyta z nagraniem całego kursu zawartego w książce wwykonaniu znanych aktorów: Krystyny Czubówny, Adama Ferency i Jerzego Stuhra, którzyszukają odpowiedzi m.in. na takie zagadnienia:
Jak być szczęśliwym? Czy można być długotrwale szczęśliwym? W jaki sposób osiągnąćstan pełnego zadowolenia z życia? Czy możesz sam coś zrobić w tym kierunku, czy licząsię przede wszystkim warunki zewnętrzne? Czy wszystko, co masz lub o czym marzysz,rzeczywiście jest ci do szczęścia potrzebne? Jak odróżnić stan chwilowej przyjemnościod satysfakcji, która będzie rosła z każdym rokiem twojego życia?Jak zbadać swoje możliwości? Czy w ogóle je mamy? Jeśli tak, to czy istnieją metody,które pozwolą nam rozpoznać ogrom naszego potencjału? Czy ludzie, którzy wyszli pozagranice wytyczone dokonaniami swoich czasów, byli wyjątkowi? Co sprawiło, żerealizowali własne niewiarygodne zamierzenia? Co zrobić, byśmy i my potrafiliwykorzystać zasoby naszego umysłu?
Jak poznawać siebie? W jakim stopniu jest to możliwe i czy w ogóle warto to robić?Jakie korzyści przyniesie ci ta wiedza? Jakich problemów pomoże uniknąć? O czymświadczy IQ? W jaki sposób rozwijać zalety i osłabiać wady? Czy lepiej zadbać orozwój mocnych stron, czy starać się wzmacniać słabe strony? Czy można pozbyć sięzłych nawyków i jak wykształcić te dobre?
Jak rozwinąć poczucie własnej wartości? Co powinieneś zrobić, by poczuć się dobrze wewłasnej skórze? Gdzie leżą przyczyny zbyt niskiej lub zbyt wysokiej samooceny? Jak jąustabilizować na optymalnym poziomie? Czy można uniknąć jej osłabienia pod wpływemnegatywnych sytuacji? W jaki sposób zneutralizować wpływ toksycznych doradców?Jak odnaleźć wartości nadrzędne? Gdzie leżą ich źródła? W jaki sposób istniejąwartości? Czy masz wpływ na to, które z nich znajdą się w twoim systemie wartości?Czy potrafisz je uszeregować według ważności? Jak możesz rozpoznać nadwartość, któranadaje sens twojemu życiu?

***

Dr Zofia Migus-Bębnowicz
Od 14 lat doradca biznesowy w zakresie systemów zarządzania, m.in.: jakości, ochronyśrodowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa informacji. Audytorwiodący systemów zarządzania jakością ISO 9001, ekspert Warmińsko-Mazurskiej NagrodyJakości, akredytowany przy PARP ekspert CSR, Trener Lloyd's Register QualityAssurance Ltd.Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii łączący myślenie filozoficzne zpraktyką zarządzania. Nauczyciel akademicki przedmiotów: zarządzanie jakością,komunikacja, negocjacje, przedsiębiorczość, etyka biznesu, prakseologia,ekofilozofia, zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołem.
Data wydania 2018-10-05
Status JEST
Autor Opracowanie Zbiorowe
Wydawca MT Biznes
Oprawa Miękka
Stron 480
Format 22x21
Rok wydania 2018
Wydanie 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne