• Olejki eteryczne na trawienie - DigestZen®

CODZIENNE WSPARCIE DZIĘKI MOCY OLEJKÓW NA TRAWIENIE dōTERRA

Mieszanki olejków eterycznych na trawienia DigestZen znane są ze swoich ogólnych korzyści zdrowotnych dla układu trawiennego i stanowią skuteczne oraz bezpieczne rozwiązanie dla różnych potrzeb. Wsparcie układu trawiennego to nie tylko codzienny komfort, ale i wyjątkowo istotna profilaktyka na przyszłość. Jeśli chcesz utrzymywać optymalne funkcjonowanie swojego organizmu, wybierz olejek na trawienie dōTERRA.

Właściwości olejków na trawienie dōTERRA:

 ü  Wsparcie zdrowego trawienia

ü  Zmniejszenie dokuczliwych efektów niestrawności

ü  Utrzymanie ogólnej kondycji układu pokarmowego

Certyfikowane mieszanki olejków na trawienie dōTERRA to przede wszystkim naturalny i łagodny sposób dbania o swoje samopoczucie i kondycje.

 

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Unikatowa mieszanka olejków na trawienie dōTERRA zawiera między innymi:

ü  Olejek kolendrowy

ü  Olejek z mięty pieprzowej

ü  Olejek z korzenia imbiru

Olejek z kolendry pozytywnie wpłynie na florę układu pokarmowego, a olejek z korzenia imbiru pomoże w walce z niestrawnościami. Olejek z mięty pieprzowej za to wzmocni ich działanie i przyczyni się do lepszego trawienia.

Korzystaj z wyjątkowych właściwości oferowanego olejku na trawienie dōTERRA także w formie kapsułek! Kapsułki na trawienie DigestZen łatwy i wygodny sposób na utrzymanie optymalnego stanu układu trawiennego. Co istotne, prezentowane kapsułki mogą być bez przeszkód przyjmowane także przez wegetarian.

Odkryj całą serię produktów DigestZen, aby poznać ich niezwykłe korzyści!