• Autobus energii

39.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost (przedpłata) 15
Kurier InPost (płatność przy odbiorze) 18
Kurier DHL (przedpłata) 20
Kurier DPD (przedpłata) 22
Kurier DHL (platność przy odbiorze) 23
Kurier DPD (platność przy odbiorze) 25
Dostępność Mało
ISBN 978-83-8087-586-9

Zamówienie telefoniczne: 792877886

Zostaw telefon

Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi, że:
odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy, przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to, żeby zadzwonić do swoich bliskich ipowiedzieć, jak bardzo ich kochasz, pozbędziesz się odruchów, które hamują cię nadrodze osiągnięć, przestaniesz narzekać, bo uświadomisz sobie, jak wiele już masz, polubisz współpracowników, których wcześniej nie znosiłeś.

Autobus energii uczynicię silniejszym człowiekiem.
Naładuje cię pozytywną energią, która uniesie cię w góręi wygra z trudnościami, bo kiedy płoniesz entuzjazmem, wszystko idzie łatwiej ilepiej.
Ta magiczna książka zmieni fundamenty twojego myślenia. Jeśli wcześniejczułeś się ofiarą, to po tej lekturze poczujesz się zwycięzcą.
A jeśli przedtemczułeś, że nie jesteś panem swojego życia, znajdziesz w sobie moc, by samemukształtować świat, w jakim chcesz żyć i pracować.
Poczujesz, że jeśli czegoś chcesz,to masz też moc potrzebną, aby to urzeczywistnić.
Wsiądź do Autobusu energii i zapnijpasy.
Przeżyjesz coś, czego nie spodziewasz się po małej książce.
Jest poniedziałek rano. Damian wychodzi z domu i widzi, że z opony w samochodzieuszło powietrze.
Ale to najmniejszy z jego problemów.
Życie rodzinne Damiana leży wgruzach, a jego zespół w pracy jest rozbity.
Damian odpowiada za przygotowaniepremiery rynkowej nowego produktu, NRG-2000. Ma na to dwa tygodnie. Jeśli mu się nieuda, straci pracę.
A jeśli nie zrobi czegoś, co ocali jego małżeństwo, żona goopuści. Damian jest zmuszony jechać do pracy autobusem. Kierowca okazuje sięczłowiekiem jedynym w swoim rodzaju, podobnie jak pasażerowie tego wyjątkowegoautobusu. W ciągu następnych dwóch tygodni kierowca i pasażerowie wpajają Damianowidziesięć zasad podróży jego życia. Pomagają mu pokonać kryzys: ocalić jego pracę imałżeństwo.

Autobus energii to wciągająca, fabularyzowana książka biznesowa. Zabierze cię winspirującą podróż, podczas której odkryjesz dziesięć sekretów życia i pracy zpozytywną energią. Pozytywna energia poszerzy horyzonty twojego myślenia i doprowadzicię do spełnienia, zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym.
Każdy z nas zmaga się ztrudnościami. Każdy człowiek i zespół, każda organizacja i firma ma do pokonaniaprzeszkody, które stoją na drodze do sukcesu. Nie ma wśród nas nikogo, kto w życiunie przechodził kryzysu.
W tym teście życia jest tylko jedna poprawna odpowiedź:
pozytywna energia. Składają się na nią: wizja, zaufanie, optymizm, entuzjazm i cel.
Bez tych składników żaden przywódca nie stanie się wielki i nie urzeczywistni swoichmarzeń.
Jon Gordon ma wieloletnie doświadczenie w pracy z tysiącami przywódców, handlowców,zespołów, organizacji non profit, szkół i sportowców. Fascynującą fabułę tej książkiwzbogaca o wnikliwe obserwacje. Podsuwa strategie, które możesz od zaraz wprowadzić wżycie.
I aplikuje nam wszystkim końską dawkę pozytywnej energii.
Autobus energii topierwszorzędny plan działania dla menedżerów, liderów zespołów i każdego innego, ktochce wyzbyć się negatywnych postaw na drodze osiągnięć.
Ta książka pomoże ci pokonaćprzeszkody w pracy i w domu. Jon Gordon nauczy cię wydobywać z ciebie i twojegozespołu to, co najlepsze. Wsiądź do Autobusu energii i przeżyj podróż swojego życia.

***

Cel, wizja i entuzjazm to kluczowe składniki sukcesów indywidualnych i zespołowych.

Jon Gordon po mistrzowsku łączy te elementy w przemawiającą do serca lekturę, któratchnie pozytywną energię w ciebie, twoich współpracowników i twoich bliskich.Pat Williams, wiceprezes klubu NBA Orlando MagicŚwiat byłby dużo lepszy, gdybyśmy wszyscy mieli pozytywne nastawienie. Jon Gordon tomistrz pozytywnej energii, a ja jestem jednym z jego wyznawców.
Danny Gans, komik uhonorowany prestiżowym tytułem Las Vegas EntertainerJon Gordon zaraził naszych pracowników pozytywną energią tak, że dziś chcą mieć z nimjak najwięcej szkoleń i seminariów.
Teraz Gordon przekazuje swoją zdrową filozofiężycia i biznesu w książce, którą wszyscy możemy przeczytać i przeczytamy!
Linda H. Sherrer, prezes znanej agencji pośrednictwa nieruchomości Prudential NetworkRealty
Data wydania 2018-06-08
Status JEST
Autor Jon Gordon
Wydawca MT Biznes
Oprawa Miękka
Stron 184
Format 14x22
Rok wydania 2018
Wydanie 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne